PORCEL - Jakość i Zaufanie od 1997r.

PORCEL to firma która od ponad 20 lat zajmuje się zdobieniem porcelany. Bogata tradycja i wieloletnie doświadczenie pozwoliły na stworzenie wyjątkowej i szerokiej oferty porcelany.

Nasze produkty zdobione są ręcznie z wykorzystaniem płynnego złota i platyny oraz dekorowane są kalką ceramiczną. Porcelana którą wykorzystujemy do zdobienia jest wysokiej jakości o śnieżnobiałej barwie, wyprodukowana z najlepszych surowców, przez polskie fabryki.

Drodzy Klienci od wielu lat dbamy o piękną oprawę Państwa stołów. W naszej szerokiej ofercie znajdują się: porcelana klasyczna i tradycyjna jak również zupełnie nowe współczesne wzory. Dajemy Państwu możliwość tworzenia rozbudowanych kolekcji, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Nasza firma zajmuje się realizacją specjalnych zamówień dla indywidualnych Klientów, z logo, herbem, inicjałami.

Polska porcelana już od pokoleń gości na stołach milionów Polaków z przywiązaniem do tradycji. Obecne trendy wskazują że porcelana doceniana jest zarówno w codziennym użytkowaniu jak i  na specjalne okazje, a klasyczne i nowoczesne projekty sprawiają że codzienność staje się wyjątkowa.

Niech Państwa dobry wybór stanie się inspiracją do wprowadzenia do swojego domu atmosfery wyjątkowości, elegancji i dobrego smaku.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@porcelchodziez.pl lub telefonicznie pod numerem 501235252.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Porcel Chodzież

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl